parlament europejski godziny zwiedzania

parlament europejski godziny zwiedzania

Wi-Fi w szkoły- Czy wpływające na zdrowie swoich dzieci

Instalacja bezprzewodowego dostępu do Internetu w szkołach stała się dość dużo rutyny w ciągu ostatnich kilku lat. Wydaje się, że coś dobrego na wiele sposobów. Ale coraz więcej rodziców stają się zaniepokojony wpływem promieniowania bezprzewodowej na zdrowie ich dzieci-i nie bez powodu.

Lekarze i naukowcy Pytanie Przepisy bezpieczeństwa

Coraz większa liczba stowarzyszeń medycznych, lekarze i naukowcy wyrazili swoje obawy co do bezpieczeństwa Wi-Fi w szkole. Problemy te są oparte na:

1. Liczba dzieci, które od Wi-Fi została zainstalowana w swoich szkołach, występują:

bóle głowy

zmęczenie

nudności

ból w klatce piersiowej

problemy ze wzrokiem

zaburzenia snu

2. alarmujący wzrost zaburzeń Wiele dzieci w ciągu ostatnich kilku lat, takie jak ADHD, alergie, astma, a autyzmem-grubsza w tym samym okresie, w którym bezprzewodowy został zainstalowany w szkołach

3. Rosnąca ilość badań, które zostały wykonane łącząc wiele różnych chorób promieniowaniem z urządzeniami bezprzewodowymi.

Dzieci są bardziej wrażliwe na promieniowanie niż dorośli Wireless

Naukowcy i rodzice są szczególnie zainteresowane ze względu na fakt, że system nerwowy i mózg dziecka wciąż się rozwija i dlatego są bardziej podatne na skutki promieniowania Wi-Fi niż przeciętnego dorosłego. Brytyjski fizyk i były doradca granatowy i inteligencji, dr Barrie Trower stwierdza:

„Dzieci są fizjologicznie i neurologicznie niedojrzałe. To trwa rok za barierę krew-mózg w celu utworzenia, pozostawiając dzieci bardziej podatne na cell-wycieków promieniowania mikrofalowego. A układ odpornościowy człowieka, który zwalcza uszkodzenia, trwa 18 lat, aby się rozwijać.”

Stowarzyszenia medyczne i agencje rządowe wydawać ostrzeżenia

Opierając się na coraz badań na temat zagrożeń związanych z promieniowaniem, szczególnie dla dzieci, wielu stowarzyszeń medycznych na całym świecie zostały już wykonane Publiczne ostrzeżenia i zalecenia dotyczące dzieci i promieniowania bezprzewodowej:

Wpis zawdzięczamy