parlament europejski kompetencje i zadania

parlament europejski kompetencje i zadania

Co nie udało się stało z projektem, jednak może okazać się dzieje domyślnie. Patrząc na dwóch najbardziej popularnych języków internetowych okazuje się, że angielski i chiński top liga, możemy również stwierdzić, że oba te języki są zyskuje na popularności na całym świecie. Angielski jest oczywiście zapewne, język de facto dla międzynarodowego biznesu i finansów, a wraz z niemieckim językiem nauki i technologii.wyposażenie sklepów spożywczych

Chiński, a dokładniej dialekt mandaryński, to jednak zyskuje na popularności. Chiny stały się głównym motorem światowego handlu i jej rozszerzenie globalnych partnerstw i umów handlowych, pochodzi ekspansja mandaryńskim. Dwa kontynenty, gdzie jest to najbardziej widoczne są południowe Ameryki i Afryki, ale coraz częściej, Mandarin jest to wymóg podstawowy dla wielu globalnych korporacji ustanawiających się w obrębie lub w nadziei, aby robić interesy z Chinami.

Czy będziemy świadkami ewolucji wspólnego ośrodka językowego jeszcze się okaże. Że języki mogą zyskać taką przewagę to kwestia zapisu historycznego … Przytoczę używania łaciny w całym starożytnym świecie cywilizowanym. Do tego czasu pochodzi jednak będziemy nadal wymagają umiejętności dwujęzycznych i wielojęzycznych specjalistów, którzy mogą ułatwić drogę między obe cnym dzień różnorodności językowej i ewentualnego homogenicznoEci językowej.

Wpis zawdzięczamy