parlament europejski najwazniejsze informacje

parlament europejski najwazniejsze informacje

Dlaczego Historia

Historia jest powszechnie uważany za podstawowy składnik właściwego nauczania homeschooling. W rzeczywistości, według władz homeschooling Jessie i Susan Wise Wise Bauer, „historia jest przedmiotem”, ponieważ prezentuje „rozkładanie osiągnięcia ludzkiego w każdej dziedzinie -. Nauki, literatury, sztuki, muzyki i polityki” Jednak ilu z nas może powiedzieć, że byliśmy podekscytowani, aby dowiedzieć historię jako dziecko, które wyłoniły się z naszej własnej młodości z nauczania historii, które faktycznie upoważnionej nam się zrobić naszą drogę przez świat, a my regularnie angażują przeszłości ludzkiej cywilizacji jako istotny element naszego życia?apartamenty maloves

Nie ma wstydu w przyznając, że znalazłeś Historia nudny, że myślał, że to strata czasu, a nawet, że nienawidzi go jako dziecko. Sposób, w jaki został on nauczył, to prawdopodobnie zasłużyli swoją pogardę! Podobnie jak Kevin Arnold, młody człowiek z telewizji pokazują The Wonder Years, pewnie pamiętają historię jako umysł blowingly nudne. Nigdy nie zapomnę tego epizodu, w którym Kevin nauczyciel historii, grany przez Bena Steina rozpoczyna lekcję: „Wojna stuletnia … Rok Four” Jako historyk, śmiałem się i skulił się, gdy po raz pierwszy zobaczyłem ten odcinek. To oddaje doskonale, dlaczego tak wielu ludzi, sama myśl o udział wykład historii powoduje ich oczy się toczyć w tył głowy.

Szczerze mówiąc, jeśli lubisz historię (lub, jak ja, że ??to kochasz), wiesz, że jesteś jednym z niewielu.

Ale jeśli historia jest czymś prawie wszyscy nienawidzili jako dziecko, jak to może być coś wszyscy wierzymy, musimy uczyć nasze dzieci? Czy dlatego, że chcemy, by cierpieć tak jak my? Oczywiście nie. Nadal jednak pozostaje pytanie: „Dlaczego historia?”

W Wise i Bauera Dobrze wyszkolony umysł, pytanie jest potwierdzone, ale naprawdę nie odpowiedział.
Wpis zawdzięczamy