struktura i kompetencje parlamentu europejskiego

struktura i kompetencje parlamentu europejskiego Wzrost populacji objętej grupy afrykańskiej, Garifuna, Mestizo (mieszanką hiszpańskiego i Maya zejście) i Maya uchodźców uciekających kasty wojny w Meksyku. W XIX i na początku XX wieku liczba indyjskich i chińskich robotników indentured przybył po zniesieniu niewolnictwa, a palestyńskie, libańskie i syryjskie Arabowie też zaczęli przybywać, uciekając się niepokoje polityczne na Bliskim Wschodzie. To było w 1950 roku, że Belize obstawione wyjątkową ugodę z mennonitów z Meksyku; Osada ta zapewnia mennonitów z suwerennością podobny do tego, co Indianie w Stanach Zjednoczonych zostały przyznane.

Był on również w 1950 roku, że George Cena prowadził kampanię dla Belize Niepodległości. Podobnie jak w przypadku innych kolonii brytyjskich samorząd został osiągnięty w roku 1964. W związku z Gwatemali ciągłego zagrożenia wyprzedzić Belize raz Brytyjczycy wyciągnięta, prawdziwa niezależność Belize nie odbywają się do dnia 21 września 1981 roku Od Belize potrzebna ochrona i nie miał armii wymusza w pełnym wymiarze czasu brytyjska armia pozostała w Belize do 1994 roku.

Belize to fascynujący kraj i immigrations przez lata stworzyli niepowtarzalny wielokulturowej przyjazną społeczeństwu.

Laura J. Howard posiada Masters of Science „w antropologii z specilization w Maya archeologii. Po zbadaniu w Belize przez pięć lat po jej prac dyplomowych ona teraz dzieli swój czas pomiędzy południowej Florydzie Belize. Była aktywna w Belize turystyki i archeologii Majów od 1996 roku, ma teraz niepowtarzalną firmę ekoturystyka poza Touring, która koncentruje się na soley Belize, starożytnych Majów i historii naturalnej. Poza Touring oferuje również autentyczne doświadczenie międzykulturowe, które pozwala klientom „oddać” do wspaniałych obszarów, które odwiedzają w Belize. Projekty Beyond podpór Touring mają na celu zapewnienie zrównoważonego starań ekonomiczne dla lokalnych mieszkańców, a zwłaszcza Belize Indian wiejskiego kościoła, z najduje się w północnej części Belize i przylegających do Lamanai Archaeological Reserve.

Wpis zawdzięczamy