kompetencje legislacyjne parlamentu europejskiego

kompetencje legislacyjne parlamentu europejskiego

Ponieważ coraz akredytowanym trenerem PuttingZone mam włączone korzystanie z barku, a nie ręce w moje oddanie rutyny patrząc na dziury. Ta jedna zmiana pozwoliła mi zrobić więcej birdie niż kiedykolwiek wykonane wcześniej.

Zrobiłem trochę badań na „oddanie patrząc na dziurę” i byłem absolutnie zaskoczony stwierdzić, że Golf Magazine opublikował artykuł napisany przez Davida DUŠEK (zastępca redaktora, Golf.com) na tym właśnie temat. Faktycznie opublikowano wynik na studium badawczego przeprowadzonego przez Erica Alpenfels (Golf Magazine Top 100 nauczycieli) i dr Bob Christina. Były testowane 40 zawodników z utrudnieniami w zakresie od 8-36.

Pytany putt patrząc na otworze do odległości 28-43 stóp średnia długość Putt zakończył się 28 cali krótkich ……. poproszeni o putt normalnie golfistów opuścił się krótszy o 37 cali. Że dodatkowe 9 cali może sprawić, że różnica między 2 shortgolf tych i 3 putt jest.

Więc co mogę powiedzieć …… patrząc na dziurę podczas oddawania jest bardzo opłacalna propozycja dla miłośników golfa, którzy mają otwarty umysł do dokonywania pozytywnych zmian w ich wprowadzanie.

Wpis zawdzięczamy