najwazniejsze kompetencje parlamentu europejskiego

najwazniejsze kompetencje parlamentu europejskiego

10 lat Patrząc na otworze podczas oddawania

I zostały z wykorzystaniem tej metody, patrząc na dziurę w „Wykorzystanie” przez ostatnie 10 lat, a dla mnie nie ma lepszego sposobu!

Po raz pierwszy zaczął używać tej unikalnej metody oddanie po przeczytaniu książki przez Tim Gallwey nazwie Gra wewnętrzna Golf. Mimo to moja ulubiona książka „Jak wziąć swoją grę w golfa na kurs”.

Istnieją pewne znaczące korzyści dla tego wprowadzenie metody patrząc na dziury …..

Głowica 1.Your pozostaje wciąż w twoje oczy, patrząc wprost na swój cel ….. nie ma potrzeby podejmowania peep !!!

2.You mieć jasne poczucie kierunku

3.OD nie szukasz na balu nie istnieją bloki psychiczne lub z obawy przed podjęciem biegle udar

Golf jest jednym z niewielu sportów typu kierowanie gdzie nie spojrzy na swój cel, gdy perfoming akcję trafienia w cel. Sportowe takie jak koszykówka, rzutki, baseball i kręgle lub polegać na ciebie skupiając się na celu. Cokolwiek skupiając się na swoim ciele to zrobi najlepiej wykonać niezbędne działania trafienia ten konkretny cel.

Kiedy po raz pierwszy próbowałem to oddanie stylu Skupiłem się na przetwarzanie moich dłoni i nadgarstka, by dokonać skoku. Gdybym miał być całkowicie uczciwym moje oddanie na tym etapie przejściowym był tak dobry, jak każdy golfista w moim klubie. Większość moich grających partnerów nie mógł uwierzyć, mogłem zatopić Putts patrząc na dziury. Jaki był zdumiony ich ilość długich Putts odległości rzuciłem ….. mogli zrozumieć, jak ta technika będzie pracować przez krótki Putts ale nie długie Putts.

Niektóre były nawet przeniósł się powiedzieć, że to było oszustwo i techniki lub metody powinny być zakazane ….. stało się to tylko w „Match Play”, kiedy będę tonąć putt do otworu lub wygrać mecz. Kiedy robisz coś innego, który działa ludzie zauważają i mam się śmiać, gdy mówią „ja to widzę, ale ja w to nie wierzę”.

Wpis zawdzięczamy