parlament europejski gdzie sie znajduje

parlament europejski gdzie sie znajduje

Rada Europy: preferowane są przewodowe połączenia internetowe i korzystanie z telefonów komórkowych przez uczniów w szkołach, aby być ściśle regulowane.

Rosyjski Komitet Narodowy Niejonizującym Ochrony Radiologicznej: zaleca wykorzystanie sieci przewodowych w szkołach i placówkach oświatowych.

Międzynarodowa Komisja Bezpieczeństwa elektromagnetyczna: zdecydowanie zaleca ograniczone korzystanie z telefonów komórkowych i innych podobnych urządzeń przez dzieci i młodzież.

Europejska Agencja Ochrony Środowiska: należy podjąć wszelkie racjonalne środki w celu zmniejszenia narażenia na działanie pól elektromagnetycznych, zwłaszcza częstotliwości radiowych z telefonów komórkowych i zwłaszcza ekspozycji wobec dzieci i młodych dorosłych.

Ponadto, rząd niemiecki i izraelski parlament zaleciły przewodowe sieci komputerowe dla szkół.

Władze szkolne

Większość władze szkolne nie są zainteresowani słuchaniem o zagrożeniach zdrowotnych Wi-Fi. Oni spędził mnóstwo pieniędzy posiadaniem on zainstalowany i cieszyć się wygodą niego. A poza tym, tylko niewielki odsetek dzieci wydają się mieć problemy z nim.

Co oni nie zdają sobie sprawy, że te dzieci są po prostu tych, którzy są bardziej wrażliwe na promieniowanie niż inni. Z jakiegoś powodu, ich ciała są bardziej podatne na działanie promieniowania, a oni objawami teraz. Są one „kanarki w kopalni”.

Im bardziej wytrwałych dzieci nie wykazują objawów w tym punkcie; ale szkoda promieniowanie w ciele kumuluje. Będzie to najprawdopodobniej pojawi się w dół drogi, kiedy może to oznaczać poważniejsze konsekwencje.

Czy nie nauczyliśmy się naszej lekcji z tytoniu? Jak długo zajęło władzom dogonić tego jednego? Nie było dowodów na związek pomiędzy tytoniu a rakiem na długo zanim w końcu zdecydował, że nie może już dłużej ignorować.

Co możesz zrobić

Wpis zawdzięczamy