parlament europejski po traktacie z lizbony

parlament europejski po traktacie z lizbony

Floryda stanowych i federalnych przepisów karnych Morskich – Co trzeba wiedzieć Żeglarzy

US Coast Guard, Florida Fish and Wildlife Conservation Komisja i wiele Florida organy ścigania, takie jak Broward szeryfa Biuro, Palm Beach County szeryfa, Urząd Martina szeryfa i wielu innych organów ścigania egzekwowania stanu Floryda i federalnych morskiego oraz rybołówstwa prawa, w tym morskich przepisów karnych, takich jak Żeglarstwo pod wpływem (BUI).http://www.aqquatix.pl/aqua-fitness/bieznie/ Chociaż wielu żeglarzy są zaznajomieni z przepisami bezpieczeństwa żeglugi ogólnie, w większości nie są świadomi nawet niewielki procent stanowych i federalnych przepisów morskich. W tym artykule omówiono tylko niektóre z przepisów powszechnie stosowanymi przez organy ścigania.

funkcjonariuszy organów egzekwowania Florida Fish and Wildlife Conservation Komisji (dawniej Floryda Marine Patrol), zastępcy szeryfa wszystkich hrabstwach Florydy i każdy inny upoważniony funkcjonariusz organów ścigania, ma uprawnienia do egzekwowania wszystkie Boating przepisy bezpieczeństwa, w tym przepisów dotyczących osobistego pływających, i ma prawo wglądu do wszystkich łodzi i skuterów wodnych, zgodnie z prawem na Florydzie. Znamienne jest, aby pamiętać, że funkcjonariusz organów ścigania może przestać jakikolwiek statek w celu sprawdzenia sprzętu ochronnego łodzie.

Ze względu na złożoność stanowych i federalnych morskich przepisów karnych, jeśli zatrzymany lub cytowane za naruszenie tych przepisów, ważne jest, aby skontaktować się z Florida morskiego karnych adwokat.

Florida morskich prawa karnego znajdują się w sekcji 327 i 328 na Florydzie Statutes.Below jest pobieranie próbek niektórych przepisów zawartych w pkt 327 i 328.

Łodzi i skuterów wodnych wypadków i urazów

Łódź operator lub skuterów wodnych w wypadku, gdy pasażer lub inny operator łódź jest rannych (inne niż te, które mogą być rozpatrywane przez podstawowej pierwszej pomocy), lub z udziałem śmierć lub zniknięcie, lub jeśli nie jest uszkodzenie statku ($ około 2000 więcej), zgodnie z prawem ma obowiązek zawiadomić urząd miejscowego szeryfa lub policji lub FFWCC.
Wpis zawdzięczamy