funkcje i kompetencje parlamentu europejskiego

funkcje i kompetencje parlamentu europejskiego

Aktualne obliczenia choć sprawiają, że dolar amerykański najatrakcyjniejszym pomimo jego sprzecznych pozycji służąc jako waluty międzynarodowej, ale odbywa się pod kontrolą amerykańskiego narodowego. Chiny będą nadal utrzymywać swoje rezerwy krajowe w dolarach amerykańskich i próbować wpływać na rząd USA do prowadzenia polityki, która będzie zapobiegać dolara przed utratą wartości.

Bezpłatne Nie handlowa protekcjonizm

Druga najważniejsza sztuka rządzenia gospodarcza polityka problemem, że Chiny chcieliby zobaczyć pozytywnie rozwiązana w stosunkach z USA jest jak administracja pójdzie o zajmowanie się presji protekcjonistycznych z Kongresu. Chiny są zrozumiałe podejrzane o prawdziwych intencjach USA. Z jednej strony mamy zdecydowanych deklaracji prezydenta Obamy na kilku spotkaniach G20 ostrzegających przed niebezpieczeństwem protekcjonizmu az drugiej kontrowersyjnym nałożenia cła na opony importowane z Chin.

Nowe amerykańskie regulacje finansowe, aby zapobiegać kryzysom

Chiny dotyczy negatywnego wpływu obecnego kryzysu finansowego, który ujawnił ich podatności na zdarzenia gospodarcze poza ich kontrolą. Zrozumiałe, że Chiny chcą zobaczyć lepszych uregulowań prawnych w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania i przewidywalności systemu finansowego w Stanach Zjednoczonych jako światowego handlu zależy od jej stanu zdrowia.

Zwiększono rolę Chin w MFW

Na 20. posiedzeniu Międzynarodowego Komitetu Walutowego i Finansowego Rady Gubernatorów Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Stambule zastępca gubernatora Banku Centralnego Chin Yi Gang popełnił punkt dla większej kwoty dla krajów rozwijających się i lepsze możliwości monitorowania dla Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Oskarżył MFW niespełnieniem przewidział światowy kryzys finansowy i oskarżył tę porażkę na niegospodarności wynikającego z nieprawidłową reprezentację we władzach MFW.
Wpis zawdzięczamy http://dwudolnkia-flpwh.pl