parlament europejski komisja europejska

parlament europejski komisja europejska W odniesieniu do przepisów dotyczących rodzajów zezwoleń na pracę, to jest oczywiste, że te zasady nie są formułowane w sposób efektywny materii i ignorować praktyczność. Cudzoziemiec, który ma określony okres czasu zezwolenia na pracę oznacza, że ??jego żona nie może pracować w Turcji przez okres 5 lat. Cudzoziemiec, który ma nieokreślony pozwolenie na pracę w czasie nie może mieć pozwolenie na pobyt czas nieokreślony. Cudzoziemiec, który chce mieć niezależnego zezwolenia na pracę będzie również musiał czekać 5 lat. Regulowanie pozwoleń na pracę zgodnie z dokumentów pobytowych i usuwania ograniczeń 5 rok zarówno dla małżonków i cudzoziemców poszukujących niezależnego zezwolenia na pracę są konieczne, aby wydawanie zezwoleń na pracę bardziej wydajne i zachęcić do wewnątrz inwestycji w Turcji.

Dr Bilgin Tiryakioglu Tiryakioglu Kancelaria Email: info@bilgintiryakioglu.av.tr Web: http://www.bilgintiryakioglu.av.tr

Bio

Dr Tiryakioglu jest wybitny znawca zagadnień prawa prywatnego międzynarodowego z ponad 20-letnim doświadczeniem prawnym. Wydała intensywnie w obszarach handlu międzynarodowego, inwestycji zagranicznych i Obywatelstwa i Prawa cudzoziemców. Ona przewodniczy Prywatny Zakład Prawa Międzynarodowego na Uniwersytecie w Ankarze i badane jako stypendysta Fulbrighta na Washington College of Law, American University. Obecnie jest profesorem prawa na Uniwersytecie Bilkent.

Wpis zawdzięczamy