parlament europejski liczba poslow 2014

Jeżeli obawiasz się o zdrowie swoich dzieci i długich dni spędzają w Wi-Fi w szkole, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Petycje: Są rodzice w USA i Kanadzie, którzy już podpisali petycje o różnych wyników z ich władz szkolnych. Niektórzy rodzice, którzy mają zdobyć nigdzie na tym torze rozpoczęły akcję klasy. Sprawdź w Internecie więcej szczegółów.

EMF ochrony: Coś jeszcze można zrobić, to sprawdzić elektromagnetycznych (EMF) ochronę dla swoich dzieci. Istnieją urządzenia dzieci mogą nosić, które są lepsze, ponieważ promieniowanie bezprzewodowa jest wszędzie w tych dniach, a nie tylko w szkole. Istnieją również urządzenia do podłączenia do laptopów swoich dzieci, jeśli mają własną rękę.

Ponadto, nie są to urządzenia do wykorzystania w domu, ważne, jeśli masz router bezprzewodowy w domu.

Możesz chronić swoje dzieci

Spójrzmy prawdzie w oczy: Wi-Fi może tu zatrzymać-wszędzie, nie tylko w szkole swoich dzieci. Wszyscy jesteśmy zbyt uzależnieni od niego, a władze mają tendencję do długiego czasu, aby podjąć środki w celu ochrony naszego zdrowia. Można jednak podjąć działania w szkołach swoich dzieci, jak inne zainteresowane rodzice. Albo można podjąć środki ostrożności przed promieniowaniem z urządzeniami ochrony EMF.

Tak czy inaczej, można wiedzieć, że robisz co możesz, aby chronić zdrowie swoich dzieci.

Chara Brooks, psychoterapeuta i pisarz, wykonał rozległe badania na temat wpływu czynników środowiskowych na zdrowie zarówno fizyczne i psychiczne. Mając Nadwrażliwość elektromagnetyczna, ona przede wszystkim koncentruje się na skutkach electro-zanieczyszczeniem, że ona i tak wielu innych ludzi cierpi w dzisiejszym świecie. Ona zbadała środki ochrony EMF na rynku i jest pod wrażeniem ogromnych korzyści zdrowotnych Otrzymała z produktów EarthCalm.

Wpis zawdzięczamy