sklad i kompetencje parlamentu europejskiego

sklad i kompetencje parlamentu europejskiego

Wielu Amerykanów zatem nie mają pojęcia, że ??rząd przedstawicielski w Ameryce, w postaci Virginia House of Burgesses, który po raz pierwszy siedział w 1619 roku, poprzedza nadejście Mayflower przez rok!

Dlaczego oni nie mają praktycznie żadnej wiedzy o historii amerykańskiego rządu? Ponieważ badaniach społecznych prezentuje spektrum ludzkich doświadczeń stan odłączony bitów, w przypadkowej kolejności. Ponieważ tak wielu rodziców przekazał mi przez lata, wiedza o społeczeństwie klasy skakać z kontynentu na kontynent, od kultury, od tematu do tematu, całkiem przypadkowo. Powoduje to, że dzieci nie wiedzą, co było pierwsze, rewolucja amerykańska i wojna domowa, a oni na pewno nie może zrozumieć, dlaczego niewolnictwo było tak trudne do zniesienia pomiędzy dwoma etapami.

Tylko historia może splot niezliczone i odmienne elementy przeszłości razem. Historia pokazuje sekwencję zdarzeń i odkrywa przyczyny – z których oba są formy integracji, które czynią każdy szczegół zrozumiałą i bardziej wygodny do przechowywania. Jest więc tylko historia, która może dać młode umysły pełny obraz przeszłości i połączyć ten obraz do chwili obecnej. To tylko historia, która może zapewnić zarówno odpowiednią wiedzę o przeszłości i możliwość wdrożyć tę wiedzę, aby poprawić swoje życie w tu i teraz.

Mam nadzieję, że w tym bliższym badaniu kwestii celów historii, czujesz nową determinację, aby go realizować. Jako homeschooler, musisz znaleźć odwagę odrzucić edukacyjnego status quo, który tak wiele osób bierze za pewnik. To samo w sobie jest demonstracją historycznej umysłu, ponieważ wiąże odrzucając to, co wszyscy inni przyjmuje w imię historycznego modelu. Już masz niezmiernie pomógł przerobić swojego dziecka świat edukacyjnego.

Teraz wszystko, co potrzebne jest bardziej historią! Zwiększona historyczne umysłu przyniesie to może wzmocnić swoje uznanie swobody Homeschool, wzmocnić swoją wiarę w wartość prowadzi niezależną kurs i zainspiruje was do dalszego bycia osobą, która kształtuje świat, a nie tylko żyje w to.

Wpis zawdzięczamy